Diş İmplant Tedavisi

Diş çürüğü veya travma gibi herhangi bir nedenle kaybedilen diş dokusunun yerine uygulanan titanyum diş köküne diş implantı denmektedir.

Detaylı Bilgi

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliğinde hedef, kişinin yüzüyle uyumlu, doğal görünümlü form ve zevkte yapay dişleri kişiye özel olarak yapmaktır.

Detaylı Bilgi

Ortodonti

Ortodonti Latince de “Düzgün Diş” anlamına gelir. Genel anlamda dünyada, “ortodonti ve çene yüz ortopedisi” olarak anılır.

Detaylı Bilgi

Protetik Diş Tedavisi

Diş eksikliğinde en son uygulanacak olan işlemlerden biridir. Genel olarak amaçlanan dişi çürükten korumak, dişte bir çürük varsa dolgusunu yapıp bütünlüğü korumaktır.

Detaylı Bilgi

Endodonti

Kanal tedavisi, dişlerde ağrı, apse ve kist oluşumuna neden olan, iltihaplı veya ölü diş pulpasının kök kanallarından çıkarılması, oluşan boşluğun temizlenip doldurulmasıdır.

Detaylı Bilgi

Periontoloji

Periodontoloji, diş hekimliğinin dişeti hastalıklarıyla ilgilenen bölümdür. Ağız diş bakımımızın yetersiz veya etkin olmaması dişeti problemlerinin oluşumunu hızlandırır.

Detaylı Bilgi

Diş Çekimi ve Cerrahi

Ağzımızda en son süren dişler yirmi yaş dişleridir. Genellikle yirmili yaşlarda sürdükleri için bu isimle veya akıl dişi olarak da adlandırılırlar.

Detaylı Bilgi

Pedodonti

Çocuk diş sağlığı ve tedavileri diş hekimleri tarafından gerçekleştirilir. Diş hekimliğinin çocuklarla ilgilenen bölümü Pedodontiolarak bilinir.

Detaylı Bilgi

Yeni Nesil Tedaviler

Halk arasında gizli diş teli olarak adlandırılan lingual ortodonti tedavisi dişlerdeki çapraşıklıkları düzeltmek için kullanılan ortodontik tedavi çeşididir.

Detaylı Bilgi

Sağlıkla Gülümsemeniz İçin Neler Yapabiliriz ?

HEMEN ARAYIN